Egészségügy, gyógyszeripar

Szakképzett ápolóknak munkalehetőség Németországban, kiemelkedően magas kereseti lehetőséggel

2019. 02. 13. 11:56

Szakképzett ápolóknak munkalehetőség Németországban, kiemelkedően magas kereseti lehetőséggel.

Folyamatos felvétellel kínálunk.

  • kórházakban netto 2500 €/hó-tól
  • idősek otthonában netto 2500 €/-tól
  • mobil ápoló szolgálatnál netto 2500 €/hó-tól
  • 12 órás Intenzív-háziápoló,1/1 netto 2500€/hó-tól
  • utazó ápoló- Springer (ingyenes szállás) netto 3000€/hó-tól  munkalehetőséget szakképzett ápolóknak teljes Németország területén, 2 hetes váltásban, illetve normal munkarendben.

Amit kérünk:

  • OKJ 54 ÁPOLÓ, OKJ 55 ÁPOLÓ, HID, diplomás ápoló
  • EU-ban elvégzett, legalább 3 éves egészségügyi szakképesítés
  • Legalább A2- B1-es szintű német nyelvtudás
  • Anerkennung (ennek hiánya esetén, ingyenes ügyintézés a bizonyítványok honosításában, az ehhez szükséges nyelvvizsga megszerzésében, 4-12 hét ügyintézési idővel).

Amit kínálunk:

  • Stabil, 7 éve működő, jelenleg 110 főt foglalkoztató munkáltató
  • Német bejelentett jogviszony, nyugdíj és betegbiztositás
  • Hosszútávú, folyamatos munka, határozatlan idejű szerződés Versenyképes, kiemelkedő fizetés nettó 2500 € /hó-tól
  • Fizetett éves szabadság(24 nap-tól) + éves bónuszok
  • Szükség szerint kedvezményes lakhatási lehetőség
  • Továbbtanulási, fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
  • A dolgozók részére folyamatos, ingyenes Online nyelvi kurzus
  • Segítség a hivatalos ügyek intézésében (Kindergeld, gyermek beiskolázás, adószám, bejelentkezés, stb.)
  • Fiatalos, dinamikus, segítőkész csapat

Jelentkezését, német nyelvű önéletrajzát, szakképzettségét igazoló dokumentumainak másolatát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.

 További kérdés esetén a +49 174 1949 977 telefonszámot hívhatja, melyet Viber és WhatsApp alkalmazáson is elér.

Feladatok:

  • a gondozottak, ápoltak szakszerű ellátása, mobilizációja
  • napi ápolási teendők, gyógyszerelés, vércukor mérés, injekció beadása
  • dokumentálás, napi adminisztráció

Elvárások:

  • szakirányú ápoló képesítés
  •  jó német nyelvtudás

Előnyök:

  • lakhatási lehetőség
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • 500 € startbonus
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése