Textil válogatásra keresünk munkatársakat Németországban

Workforce Leasing GmbH

2019. 07. 19.

Textil válogatás

Cégünk,  a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk textil gyárba  dolgozókat.

Feladatok:

  • textiláru válogatása
  • munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • fizikai munka végzése
  • gyors, precíz, megbízható, motívált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti, utólag a fizetésből levont összeg, szállás helye Apolda
  • Szabadság-, karácsonypénz, jelenléti prémium

Feltételek:

  • Munka végzés helye Apolda Türingia, Németország
  • Munkakezdés időpontja: azonnal
  • Munkaidő beosztás: teljes munkaidő, hétfőtől péntekig (2 müszakos munkavégzés) hétvége mindig szabad
  • Jövedelmezés: brutto 9,49 EUR/óra
  • Saját auto megléte fontos!
  • Német nyelvtudás: A2, kommunikációs szint

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven és mi fel fogjuk Önnel venni telefonon a kapcsolatot.

Elérhetőségeink:

"Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos