Szakmunka

Villanyszerelő munka Bayernben szervezett szállással

Fizetés: Nettó 2200 - 2500 / hónap
2019. 02. 20. 15:05

Villanyszerelőt keresünk Bayern tartományba, hosszú távra!

A Dremo GmbH a régió vezető személyügyi szolgáltató vállalatai közé tartozik. Fő profilunk a jól képzett szakemberek és szakmunkások elhelyezése Dél-Németország területén. Drezdában található irodánk segítségével közepes méretű partnereinktől a nemzetközi nagyvállalatokig egész Dél-Németország területére közvetítünk és kölcsönzünk szakembereket  ügyfeleink számára.

Feladatok:

  • Ház/épület villanyszerelés
  • Ipari villanyszerelés
  • Elosztó berendezések szerelése
  • Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése

Elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség vagy öbb éves szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás szükséges (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • Legalább 1 év munkatapasztalat Németország, Ausztria vagy Svájc területén
  • B jogosítvány és saját autó (csak a munkába járáshoz szükséges)
  • Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság Dél-Németország területén

Amit kínálunk:

  • Havi kb. nettó 2400-2500 EUR (21 munkanap * 8 órára)
  • Túlórára van lehetőség
  • Bruttó 500 EUR munkába lépési prémium (egyszeri)
  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
  • 25 % túlóra pótlék, 50% vasárnapi pótlék, 100 % ünnepnapokon, szabadságpénz, karácsonyi bónusz
  • Védő- és munkaruha + felszerelés
  • Általunk megszervezett szállás a munkavégzés helyszínén
  • Lehetőség heti előlegfizetésre
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolattartó: Bocsi Bettina; Elérhető: +49 35 189 77 532, +36 628 150 08 H-P: 8-16 óráig

Jelentkezéseket fényképes NÉMET nyelvű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Az Ön pályázati adatainak védelme számunkra nagyon fontos. Kérem vegye figyelembe a pályázókra vonatkozó adatvédelmi nyilatkozatunkat (https://www.dremo.com/policy).  Ön a cégünkhöz történő jelentkezésével egyidejűleg ezzel egyetért.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése