Gépkezelői állás/Maschinenführer álláslehetőség Németországban

Workforce Leasing GmbH

2019. 03. 07.

Gépkezelői állás/Maschinenführer

Cégünk,  a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk gépkezelőket.

Feladatok:

  • gépek kezelése, üzemeltetése, karbantartása, ellenőrzése
  • gyártás során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása
  • probléma esetén felettes értesítése

Elvárások:

  • kommunikáció szintű német nyelvtudás/A2-B1
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • szabadságpénz
  • karácsonypénz(ha több mint fél éve a cég dolgozója)
  • órabér bruttó 12,50 EUR/óra+pótlékok
  • munkaidő beosztás: teljes munkaidő 3 müszakos munkavégzés
  • munkavégzés helye: Gebesse, Türingia, Németország

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven és mi mindenképp fel fogjuk Önnel venni telefonon a kapcsolatot!

Elérhetőségeink:

  •  "Jelentkezem" gombra kattintva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)