Betonüzem/Betonwerk álláslehetőség Németországban

Workforce Leasing GmbH

2019. 05. 24.

Betonüzem/Betonwerk

Munkaköri leírás:

  • Egyik ügyfelünk számára keresünk motívált és megbízható segítőket betonüzembe teljes munkaidőre.

Feladatai:

  • Minden gyakorlati tevékenységnél segítség nyújtás a szakképzett alkalmazottak mellett
  • Segítség nyújtás beton előállításához
  • Drótháló formába préselése

Elvárások:

  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség és kézügyesség
  • A2 német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható üzemnél
  • Korrekt bérezés (10,00 EUR/óra) és személyes segítségnyújtás első nap  a helyszínen az ügyfélnél
  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szabadságpénz
  • Karácsonypénz (ha több mint fél éve a cég dolgozója)
  • Munkaidő beosztás: teljes munkaidő, 2 műszakos munkavégzés
  • Munkavégzés helye: Wandersleben
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven és mi mindenképp fel fogjuk Önnel venni telefonon a kapcsolatot!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos