CNC forgácsoló munkatársakat keresünk Stuttgart vonzáskörébe

Tk Personal-Service GmbH
Stuttgart
Bruttó 2 200 Ft - 2 800 Ft / hónap
2019. 06. 17.

A Tk Personal-Service GmbH, egy backnangi székhelyű német munkaerő kölcsönző cég.

Stuttgart 150 km-es vonzáskörébe keresünk fémipari szakmunkásokat, elsösorban CNC forgácsolókat.

Munkaajánlataink jó nevű, elismert, környékbeli fémipari cégeknél vannak.

A munkák hosszútávúak, átvételi lehetöséggel.

Feladatok

  • CNC vezérlésű gépeken különböző munkadarabok külső és belső megmunkálása, mérés, korrekciózás, szerszámcsere, nullpont felvétel
  • Programozók esetében gépek önálló programozása, programmódosítások végrehajtása

Elvárások

  • Szakirányú képesítés
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • B1-es német nyelvtudás

Előnyök

  • CNC programozásban való jártasság
  • CAD/CAM ismeretek
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk

  • Akár azonnali munkakezdés
  • Németországban bejelentett hosszútávú munka, megbízható német cégnél
  • Versenyképes fizetés, kvalifikáció alapján, 2200-2800 netto 170 munkaóránál
  • Ügyintézés magyar nyelven

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!