Szakmunka

CNC forgácsoló munkatársakat keresünk Stuttgart vonzáskörébe

Munkavégzés helye: Stuttgart és környéke
Fizetés: Bruttó 2200 - 2800 / hónap
2019. 06. 17. 15:58

A Tk Personal-Service GmbH, egy backnangi székhelyű német munkaerő kölcsönző cég.

Stuttgart 150 km-es vonzáskörébe keresünk fémipari szakmunkásokat, elsösorban CNC forgácsolókat.

Munkaajánlataink jó nevű, elismert, környékbeli fémipari cégeknél vannak.

A munkák hosszútávúak, átvételi lehetöséggel.

Feladatok:

  • CNC vezérlésű gépeken különböző munkadarabok külső és belső megmunkálása, mérés, korrekciózás, szerszámcsere, nullpont felvétel
  • Programozók esetében gépek önálló programozása, programmódosítások végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú képesítés
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • B1-es német nyelvtudás

Előnyök:

  • CNC programozásban való jártasság
  • CAD/CAM ismeretek
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali munkakezdés
  • Németországban bejelentett hosszútávú munka, megbízható német cégnél
  • Versenyképes fizetés, kvalifikáció alapján, 2200-2800 netto 170 munkaóránál
  • Ügyintézés magyar nyelven
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése