Betanított gyári szalagmunka Németországban

Workforce Leasing GmbH

2019. 07. 19.

Betanított gyári szalagmunka

Cégünk,  a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk gyári dolgozókat.

Ha hosszú távra vagy akár csak szezon munkára, esetleg a nyári szünetben szeretne Németországban munkát vállalni és a lent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven és mi fel fogjuk Önnel venni telefonon a kapcsolatot.

Elérhertőségeink:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • futószalagmunka, kartonozás, a kartonba a becsomagolt bagettet tenni....
  • válogatás
  • csomagolás
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • gyors,fizikai munka végzése
  • precíz, megbízható, motívált munkavégzés
  • csapatszellem
  • nyelvtudás, saját gépjármű nem feltétel, de előny

Amit kínálunk:

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven, német betegbiztosító, lakásbejelentés, és ha igénylik akkor német bankszámlaszámla
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti, utólag a fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • Szabadság-, karácsonypénz, jelenléti prémium
  • Közvetítői díj NINCS
  • -Jövedelmezés: brutto 9,49 EUR/óra+ éjszakai műszak 25%, vasarnap 50% ünnepnap 100% pótlék

Feltételek:

  • Kiutazás önköltséges
  • Munka végézés helye: Gotha területe
  • Munkaidő beosztás: teljes munkaidő(3-4 müszakos munkavégzés)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos