Fizikai, segéd, betanított munka

Németországban betongyártó üzemben álláslehetőség

Fizetés: Nettó 1500 - 2500 / hónap
2019. 07. 15. 15:56

Németországban 23 üzemben folyik a betonelemek gyártása. A munkák egy részét magyar brigádok végzik, sőt vannak üzemek, ahol csak a management német, a többiek magyarok.

Az első pár hónapban várható feszített munkatempó a betanulás miatt, így kiváló kitartásra van szükség.  Az üzemben hosszú távon számítanak a munkavállalókra, nem ritka a 10-15 éves munkaviszony sem.

Feladatok:

Előgyártott betonelemek – lépcsők, falak, egyéb építőipari betonelemek vasalása, CNC gépekkel történő beöntése, palettázása. A betonelemek milliméter pontossággal készülnek.

Elvárások:

• Szakmunkás vagy középfokú végzettség,
• jó állóképesség, erős fizikum
• építőipari tapasztalat

Előnyök:

• jártasság vasbetonszerelésben,
• targoncavezetői vizsga,
• asztalos, kőműves, betonszerelő, ács munkákban szerzett gyakorlat,
• német nyelvtudás (de nem feltétel)

Amit kínálunk:

• ingyenes szállás,
• első kiutazás támogatás
• magyarországi határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, kiküldetés.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése