Mérnök, műszaki, villamossági

Angol vagy német nyelvtudással ipari villanyszerelő munka Németország

2014. 07. 31. 14:12

Németországi munkavégzésre keresünk ipari villanyszerelőket.

Projekthossz: 1 év

Feladatok: ipari területeken villanyszerelés, kábelezés, gépek üzembe helyezés, ellenőrzés, hibaelhárítás, rendszeres ellenőrzés és karbantartás. Egyéb épületek karbantartása és javítása.

Követelmények:

  • villanyszerelő végzettség
  • releváns iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • angol vagy német nyelvtudás
  • vca/scc

Amit kínálunk:

  • versenyképes német bérezés: 450-500€/hét
  • bejelentett hosszútávú munkalehetőség
  • szállás

Jelentkezés: idegen nyelvű önéletrajzzal a hr@allas-kulfoldon.hu email címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése