Betanított segédmunkást keresünk spárga betakarításra Németországban

Tófalvi Géza Egyéni vállalkozó

Bruttó 1 600 Ft - 1 800 Ft / óra
2020. 03. 27.

Németországi partnereink részére keresünk idénymunkásokat, akár nyelvtudás nélkül is spárga betakarításra Németország különböző területein.

Munkavégzés helye: Németország

A jelen válsághelyzetben elsősorban olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik kint vannak Németországban, és munkát keresnek. A további jelentkezőket csak várólistára tudjuk fogadni.

Jelentkezésében, kérjük, adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során. Adatait kizárólag a megpályázott állás elnyerése érdekében használjuk. Önnek bármikor jogában áll személyes adatainak törlését kérni.

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet a jelentkezem gombra kattintva.

Kapcsolat: 06 70 4256717

Feladatok

  • spárga betakarítás, kötözés, csomagolás

Elvárások

  • Megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • Hajlandóság túlórázni. Szombati munkavégzés vállalása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • A német nyelv minimális ismerete A1-A2-es szinten

Amit kínálunk

  • Német bejelentés és teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Bruttó 9,36 eurós órabér
  • Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
  • Szállást a munkaadó tud biztosítani
  • A szállás rezsivel együtt 100 euró. Ezt nem kell előre fizetni, majd a fizetésből kerül levonásra.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!