Festő, tapétázókat keresünk Stuttgart és környékére ingyenes szállással

Fischer Personalservice GmbH
Stuttgart
Bruttó 2 200 Ft - 2 500 Ft / hónap
2020. 07. 30.

Festő, tapétázó munka Stuttgartban - Ingyenes szállás, hosszú távú munkavégzés egy cégnél!

Fischer Personalservice

Együtt többet elérni

Fischer Personalservice a Fischer csoport tagjaként egy vezető szolgáltató céggé nőtte ki magát a dél-német régióban. Több, mint 29 éve támogatunk több mint 500 céget munkavállalókkal Stuttgart és környékén. A csapatunk olyan dolgozókból áll, akik a tapasztalataikkal, képességeikkel és támogatásukkal minden nap a cégeket  tettrekészen támogatni tudják. A sikerünk az elismerő környezeten, az átlagon felüli fizetésen és a kiemelkedő munkaviszonyokon alapszik.

Azonnali kezdéssel keresünk megbízható festőket-tapétázókat!

Az ön kapcsolattartója, Dudás Csilla, magyar anyanyelvűként rendelkezésére áll a +49 163 2040 666  telefonszámon hétfőtől péntekig 08:00-tól egészen 17:30-ig.

Feladatok

Feladatkörök:

  • Falfelületek és homlokzatok előkészítése, előkezelése, festése, díszítése (külső és belső felületi munkák)
  • Tapétázás különböző falfelületeken
  • Mázolási munkák fa-, fal-, fém és speciális felületeken
  • Alapozás, töltés, csiszolás, portalanítás, finom-és durvajavítás, felületkiegyenlítés
  • Befejező munkálatok: hibajavítás, simítás, munkaterület takarítása
  • Hőszigetelés

Elvárások

Követelmények:

  • Szakmai tapasztalat: min. 3-5 év (Németországban szerzett tapasztalat előny)
  • Hajlandóság hosszú távú németországi munkavállalásra

Előnyök

  • Jogosítvány, saját autó előn

Amit kínálunk

Ezt ajánljuk Önnek:

  • Egy átlagon felüli jövedelmet - képességnek, tapasztalatnak, nyelvtudásnak és adókategóriának megfelelően
  • Lehetőség túlórára
  • Költségmentes szálláslehetőség 4 saját tulajdonú épület Stuttgart központjában több, mint 300 egy,- vagy kétágyas szobával
  • Segítség az adókategória váltásánál és a családi pótlék megigénylésében
  • Minden pénteken 12 órától meleg étellel szolgálunk a dolgozóinknak
    (Nyaranta az iroda teraszán grillezés, kilátással a borhegyre)
  • Kiutazáskor személyesen fogadjuk a szálláson és első napon a munkahelyre való utazásban is személyesen segítünk
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó az irodában
  • Költségmentes munkaruházat
  • Kérésre előleget biztosítunk hetente készpénzben vagy átutalással
  • Egy biztos bejelentett német munkahely, német cégnél, egész éves munkával (januártól decemberig

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott