Szakmunka

MAG hegesztő állás Németországban

2020. 11. 04. 10:57

1 pár MAG hegesztőt keresünk!

Munkavégzés helye: Település: 63674 Altenstadt

3 műszakos munkarend, 37-45 órás munkahét

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva

Érdeklődni: +36-70-381-8397

WEB: www.personamobile.info

Feladatok:

  • Vékony lemez hegesztése (1-3mm) MAG eljárással, rajz alapján, műhelymunka

Elvárások:

  • kommunikáció képes német nyelvtudás,
  • jogosítvány,
  • autó,
  • rajz olvasási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Német bejelentés
  • Szállás ingyenes, elhelyezés 2 fős szobákban ( egyágyas szoba esetén: önköltség €130,00/hó)
  • bérezés: bruttó €11,00/óra + nettó juttatás €3,50/óra
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése