Szakmunka

Festő szakembernek álláslehetőség Regensburgban

Munkavégzés helye: Regensburg és környéke
Fizetés: Nettó 1400 - 0 / hónap
2020. 11. 11. 09:20

Több mint tíz éves német munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező munkaerő kölcsönző cég keres Regensburgba és környékére (Németország), festő-mázoló szakmunkásokat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információért hívja hétköznapokon a 0049 89 5880 5490-os telefonszámot. Magyar nyelvű munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére!

Feladatok:

  • Épületek, lakások belső felújítása
  • Homlokzati munkák kivitelezése
  • Karbantartási munkálato

Elvárások:

  • Szakmai végzettség elengedhetetlen

Előnyök:

  • Német nyelvismeret előny
  • „B” kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, nettó 1400 Euro/hó kezdőbér
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Németországban bejelentett munkaviszony egy nagy múltú cégnél, az IGZ mbH-nál.
  • Magyar nyelvű segítségnyújtás a munkaviszony fennállása alatt
  • Pontos bérfizetés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése