Festő szakembernek álláslehetőség Regensburgban

Riz-mix Kft.
Regensburg
Nettó 1 400 Ft / hónap
2020. 11. 11.

Több mint tíz éves német munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező munkaerő kölcsönző cég keres Regensburgba és környékére (Németország), festő-mázoló szakmunkásokat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információért hívja hétköznapokon a 0049 89 5880 5490-os telefonszámot. Magyar nyelvű munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére!

Feladatok

  • Épületek, lakások belső felújítása
  • Homlokzati munkák kivitelezése
  • Karbantartási munkálato

Elvárások

  • Szakmai végzettség elengedhetetlen

Előnyök

  • Német nyelvismeret előny
  • „B” kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, nettó 1400 Euro/hó kezdőbér
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Németországban bejelentett munkaviszony egy nagy múltú cégnél, az IGZ mbH-nál.
  • Magyar nyelvű segítségnyújtás a munkaviszony fennállása alatt
  • Pontos bérfizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános