Autóipari Operátor állás Németországban

Tabel GmbH GmbH
Stuttgart
Bruttó 13 Ft / óra
2020. 12. 18.

A Tabel Cégcsoport, több mint 3000 munkatárs foglalkoztatójaként,

Németország egyik legnagyobb munkaerő szolgáltató és közvetítö cége. Elsösorban német, magyar és lengyel állampolgárokat foglalkoztatunk.

Januári kezdéssel keresünk fiatalos és motivált munkavállalókat Stuttgart környéki autóipari objektumunkba operátori pozícióba

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • autóipari termékek gépi összeszerelése
  • egyszerü termelögépek üzemeltetése
  • alkatrészek, összetevö elemek gépekbe való behelyezése elöírás szerint majd gépek kezelése
  • termelés folyamatos biztosítása
  • késztermékek elöírás szerinti továbbítása a következö termelési pont irányába

Elvárások

  • szakmai tapasztalat autóipari vagy operátori területen
  • önálló és precíz munkavégzés
  • német nyelv minimális tudása (opcionálisan angol is megfelelö)
  • nyitottság éjszakai müszakra (folyamatos éjszakai müszak)
  • mobilitás és saját autó a munkahely és szállás közötti ingázáshoz elönyt jelent

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetöség
  • fiatalos és motivált csapat
  • bérezés: bruttó 13,00€ órabér plusz éjszakai pótlék
  • német bejelentett foglalkoztatás és munkaszerzödés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!