Sofőr állás CE kategóriával - Németország - München

Tófalvi Géza Egyéni vállalkozó
München
Nettó 720 000 Ft - 820 000 Ft / Hónap
2021. 01. 08.

Neves németországi partnerünk részére keresünk kamionsofőröket CE kategóriával

Kamionsofőr – nyerges vontatóra

Régió: Bajorország
Munkavégzés helyszíne: München és környéke
Kezdés: 2021.02.15. – 2021.03.01. között

Kérjük, csak akkor jelentkezzen, ha rendelkezik a megjelölt német nyelvtudással. Angol nyelvtudás nem elegendő. A járványhelyzet alakulásától függően előfordulhat, hogy 48 óránál nem régebbi koronavírus teszt szükséges Magyarországról beutazók számára.

Azokat az álláspályázatokat, ahol nincs meg az elvárt nyelvismeret nem áll módunkban feldolgozni, és ilyen esetben a megküldött dokumentumokat automatikusan töröljük.

Jelentkezésében, kérjük, adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során. Adatait kizárólag a megpályázott állás elnyerése érdekében használjuk. Önnek bármikor jogában áll személyes adatainak törlését kérni.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és az okmányok másolatának megküldésével a jelentkezem gombra kattintva.

Feladatok

  • Nappali munkavégzés, minden nap a munka végén visszatérés a szállásra.
  • Német belföldes munka rövid szakaszon hétfőtől péntekig napi kb. 9 óra. Hétvége szabad.
  • Élelmiszer vagy szárazáru vagy építőanyag szállítás A pontból B pontba München környékén
  • Németországi belföldes munkavégzés, német munkaszerződéssel

Elvárások

  • Elvárás saját autó megléte!
  • Német nyelvtudás legalább A2-es szinten szükséges.

Előnyök

  • Tapasztalat nyerges vontatóval, tandem pótossal

Amit kínálunk

  • A munkáltató szállást tud biztosítani kulturált körülmények között, egyágyas szobában havi 230 euróért, amit utólag vonnak le.
  • Kereseti lehetőség a pótlékokkal együtt nettó 2.000-2.300 euró / heti 45-48 óra esetén. (Több munkaóra, több fizetés).
  • 100 euró kiutazási támogatás, amit érkezéskor kap kézhez üzemanyag blokk ellenében.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!