0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Autóvillamossági szerelő munka német tudással egy neves multicégnél Sürgös!

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat Németországba:
Autóvillamossági szerelő / Személygépjármű szerelő

Feladatok:

  • Hibák diagnosztizálása, elhárítása
  • Elektromos műszerek beépítése, javítások
  • Autóvillamossági feladatok

Elvárások:

  • Diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Több éves tapasztalat
  • Jogosítvány
  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Fizikai terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett német munkahely (német beteg- és nyugdíjbiztosítással)
  • Hosszútávú, biztos munka
  • Teljes körű ügyintézés (www.nemetugyintezes.hu)

Munkavégzés helye: Nürnberg

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy gondolja, megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el jelentkezését, német nyelvű életrajzát a pozíció megjelölésével a következő címre: info@nemetugyintezes.hu