0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Autóipari minőségtechnikust keresünk Németországba jó német nyelvtudással

Advanda

Mérnök, műszaki, villamossági

2014. 09. 29. 15:39

Autóipari minőségtechnikust keresünk Németországba jó német nyelvtudással.

Feladatok:

  • kiválasztása és értékelése a beszállítóknak
  • mintaanyagok minőség ellenőrzése
  • reklamációk intézése
  • szakmai vélemény készítése

Elvárások:

  • Technikusi végzettség gépész,vagy jármű vagy hasonló területen
  • Szakmai tapasztalat minőségellenőrzésben az autóipar ,vagy a beszállítóipar területén.
  • Tapasztalat az elektrotechnikában vagy fém vagy műanyag anyagismeret kívánatos.
  • jó angol nyelvtudás szóban vagy írásban előny.

Jelentkezés: német nyelvű fényképes önéletrajzzal,végzettséget igazoló
bizonyítvánnyal,ha van akkor nyelvvizsga bizonyítvánnyal e-mailen:
szeifert.dezso@advanda.eu

Kérjük látogassa meg honlapunkat:
www.works.advanda.eu