0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Összeszerelő munkatársaknak állás Berlinbe vizuális minőségellenőri vagy gyártósori tapasztalattal

Select Uitzendbureau bv

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Berlin

2014. 10. 06. 17:52

Összeszerelőket keresünk Berlinbe.

Autóipari beszállító céghez keresünk betanított összeszerelői munkára munkatársakat (nőket és férfiakat egyaránt).

Feladat:

  • apró műanyag termékek válogatása,
  • összeszerelése,
  • ellenőrzése.

Elvárások:

  • vizuális minőségellenőri vagy gyártósori tapasztalat,
  • rugalmasság,
  • terhelhetőség.

A munkakörnyezet kulturált és tiszta.
A munkát ülve és állva is lehet végezni. Családias, baráti a közösség.
Munkaidő, három műszak: 6.30-15.00, 14.00-22.30, 22.30-6.30.

Előfordulhat alkalmanként szombati munkavégzés is. Hosszútávú munkalehetőség!

Jelentkezéshez kérjük küldje el az önéletrajzát a következő e-mail címre: select.uitzendbureaubv@yahoo.com.