0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Elektroniker-t keresünk Nürnberg, Németországba tapasztalattal

Békési János

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Nünberg

2015. 02. 10. 14:02

Elektroniker-t keresünk Nürnberg, Németország!
Villamosipari technikus (elektronikai technikus)

Feladatok:

  • Villamos motorok, generátorok, transzformátorok tesztelése
  • Mérése, és javítása
  • A tekercsek beépítése, a tekercsfejek kialakítása, bandázsozás
  • Hibakeresés műszerrel, és javítás
  • Alaplapok, áramköri panelek, javítása, elemek cinezése

Elvárások:

  • Elektrotechnikus, Elektroniker, vagy Elektroműszerész végzettség
  • Tapasztalat villamos motorok javításában
  • Jó Német nyelvtudás /minimum B1/
  • Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos bejelentett Német munkahely hosszú távon!
  • Német beteg- és nyugdíjbiztosítással
  • Segítség az adóbevallásban
  • Segítség a szállás keresésben

Munkavégzés helye:
Németország, Nürnberg
Munkavégzés kezdete: Azonnal!

Önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi címre várjuk:
janos.bekesi@maesel-zeitarbeit.de
00499119299693