0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Munkalehetőség projektmérnöknek szakképzettséggel Németország

Prohuman Kft

Mérnök, műszaki, villamossági

2015. 05. 11. 22:08

Németországba keresünk partnercégünk számára tervező kollégákat projektmérnök munkakörbe, gépészet területére.

Feladatok:

  • Önálló lekérdezések végrehajtása műszaki területen- új építések, átalakítások és javítások tekintetében egészen a pénzügyi nyilvántartásokig
  • Kalkulációk és árajánlatok és számlák készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Interjúk és tárgyalások lebonyolítása alvállalkozókkal, hivatalokkal, stb. minden technikai és általános kérdés tekintetében, a megbízás kivitelezése közben és befejeztével szintúgy

Elvárások:

  • Befejezett szakirányú végzettség, gépészeti szakirányon lehetőség szerint
  • Több éves gyakorlati tapasztalat
  • Csapatjátékos, de önálló, felelősségteljes munka területén is megállja a helyét, rendszerszemléletű és kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
  • Gyakorlatias és célorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos fellépés (Sales attitűd)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek

Jelentkezni lehet a katona.peter@prohuman.hu címen.