Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Hajóépítési projektmérnöki munka szakképzettséggel Németország

Prohuman Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

2015. 05. 12. 15:40

Németországba keresünk partnercégünk számára tervező kollégákat projektmérnök munkakörbe, hajóépítési területre.

Feladatok:

  • Önálló lekérdezések végrehajtása hajóépítés területen- új építések, átalakítások és javítások tekintetében egészen a pénzügyi nyilvántartásokig
  • Kalkulációk és árajánlatok és számlák készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Interjúk és tárgyalások lebonyolítása alvállalkozókkal, hivatalokkal, stb. minden technikai és általános kérdés tekintetében, a megbízás kivitelezése közben és befejeztével szintúgy
  • Száraz dokkoló hajók építési felügyelete

Elvárások:

  • Befejezett hajóépítő gépész tanulmányok
  • Több éves gyakorlati tapasztalat a területen
  • Csapatjátékos, de önálló, felelősségteljes munka területén is megállja a helyét, rendszerszemléletű és kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
  • Gyakorlatias és célorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos fellépés (Sales attitűd)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek

Önéletrajzát a katona.peter@prohuman.hu e-mail címre várjuk.