Mérnök, műszaki, villamossági

Villanyszerelő, -karbantartó, -házmester munka Nünbergben szakmai tapasztalattal

Munkavégzés helye: Nünberg
2015. 05. 16. 19:39

Villanyszerelő, műszaki karbantartó, házmester

A munkaadó cég, intézmények műszaki üzemeltetésével, épületek műszaki ellenőrzésével, épület karbantartások, bérlemény karbantartások, műszaki javítások, teljes körű bonyolításával foglalkozik. Feladataik a tervszerű megelőző karbantartásból, valamint a napi rutinszerű üzemeltetésből és hibajavításból állnak.

Feladatok:

  • Kis- és középfeszültségű hálózatok üzemeltetése
  • Elektromos rendszerek ellenőrzése, karbantartása
  • Villamos fogyasztók ellenőrzése, szükség esetén cseréje
  • Villamos kapcsolószekrények felülvizsgálata, vizsgálatok dokumentálása
  • Karbantartások, javítások dokumentálásának elvégzése
  • Gondnoki feladatok ellátása

Elvárások:

  • Energiagazdálkodás területén szerzett tapasztalat előny
  • Villanyszerelői képesítés
  • Szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (B1)!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett német munkahely (német beteg- és nyugdíjbiztosítással)
  • Hosszútávú, biztos munka
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes körü ügyintézés (www.nemetugyintezes.hu)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelelő szintű nyelvtudással rendelkezik, kérjük küldje el jelentkezését a pozició megjelölésével a következő címre: info@nemetugyintezes.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése