Mérnök, műszaki, villamossági

Erősáramű villanyszerelő és projekt koordinátor állás hálozattelepítéshez Németországban

Biztos háttérrel rendelkező, nagy múltú, magyar tulajdonban lévő partnercégünk részére keresünk dél- németországi munkavégzéssel, magyarországi munkaviszonnyal

Erősáramú technikus szakembert projektkoordinátori pozícióba
(Tárgyalási szintű német nyelvtudással)

Feladatok:

  • elektromos és telefonos közműhálózat építési munkálatok irányítása
  • kapcsolattartás az anyavállalattal és az ügyfelekkel

Elvárások:

  • folyékony, tárgyalási szintű, aktív, szakmai német nyelvtudás (C1)
  • hasonló munkakörben szerzett, legalább 2 éves tapasztalat
  • erősáramú technikusi végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • vezetői képességek, gyakorlat
  • diplomatikus személyiség
  • megbízhatóság
  • felelősségteljes személyiség
  • pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség, támogató,hazai háttér

Erősáramú villanyszerelő szakembert
(folyékony német nyelvtudással)

Feladatok:

  • elektromos és telefonos közműhálózat építés és szerelés ( KIF,KÖF,FAM ill. optika)

Elvárások:

  • folyékony, aktív, szakmai német nyelvtudás (B2)
  • erősáramú villanyszerelői végzettség

Munkavégzés helye:

  • Németország, Stuttgart

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Erősáramú technikus) megjelölésével, a katona.peter@prohuman.hu e-mailcímre!

A kísérőlevélben szíveskedjen nettó, forintális munkabérigényét is megjelölni!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése