Külföldi munka

Karosszéria lakatosokat keresünk Németországba/Lipcsébe

Munkavégzés helye: Fischen im Allgäu/Bajorország
2018. 07. 02. 13:18

Orizon GmbH Németország vezető munkaerőkölcsönző és -közvetítő cégei közé tartozik.

Munkaerőkölcsönzés keretén belül megbízó cégtársunk részére

szobalány munkakörbe munkatársakat keresünk Allgäuba/Bajorország

Feladatok:

  • vendégszobák, folyosók, közös helységek tisztántartása
  • hoteltextíliák cserélése, bekészítések pótlása
  • felmerülő műszaki problémák jelentése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • rugalmas hozzáállás
  • pontos, megbízható, gyors munkavégzés
  • német tudás elöny jelent

Előnyök:

  • azonnali munkakezdés
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • német munkaszerződés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés (fixum és egyébb juttatások)
  • napi háromszori étkezés (szabad napokon is)
  • a szállást biztosítunk
  • magyar nyelvű kapcsolattartó munkatárs
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése