Textil válogatásra munkatársakat keresünk Németországba

Workforce Leasing GmbH

2018. 07. 11.

Textil válogatás

Cégünk,  a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk textil tárgyba munkásokat.

Jelentkezni párban vagy hölgyek jelentkezését várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!

Elérhetőségeink:

 A "Jelentkezem" gombra kattintva lehet jelentkezni.

Feladatok

  • textiláru válogatása
  • munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • fizikai munka végzése
  • gyors, precíz, megbízható, motívált munkavégzés

Feltételek:

  • Munka végézés helye Apolda Türingia, Németország
  • Munkakezdés időpontja: azonnal
  • Munkaidő beosztás: teljes munkaidő, hétfőtől péntekig (2 müszakos munkavégzés)
  • Jövedelmezés: brutto 9,30 EUR-tól/óra+pótlékok
  • Saját auto megléte
  • Német nyelvtudás: A2, kommunikációs szint

Előnyök

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • Szabadságpénz
  • Karácsonypénz(ha több mint fél éve a cég dolgozója)

Információk az állásról