Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Németországba keresünk textil válogatásra munkatársat

Workforce Leasing GmbH

Betanított, fizikai munka

2018. 07. 11. 09:25

Textil válogatás

Cégünk, a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk textil tárgyba munkásokat.

Feladatok:

  • textiláru válogatása (női dolgozóknak)
  • munkaterület tisztántartása (női dolgozóknak)
  • válogatott ruhák, textilek préselése, gépekkel való munka végzése (férfi dolgozóknak)

Elvárások:

  • fizikai munka végzése
  • gyors, precíz, megbízható, motivált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265 EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Apolda
  • Szabadságpénz
  • Karácsonypénz (ha több mint fél éve a cég dolgozója)

Feltételek:

  • Munka végzés helye Apolda Türingia, Németország
  • Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaidő beosztás: teljes munkaidő, hétfőtől péntekig (2 műszakos munkavégzés)

  • Jövedelmezés: bruttó 9,30 EUR-tól/óra+pótlékok
  • Saját autó megléte
  • Német nyelvtudás: A2, kommunikációs szint

Jelentkezni párban, vagy egyedüli hölgyek jelentkezését várjuk!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!

Elérhetőségeink:

"Jelentkezem" gombra kattintva lehet jelentkezni