Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Karosszéria lakatos állás Németországban alapszintű német nyelvtudással

Workforce Leasing GmbH

Szakmunka

2018. 07. 11. 09:30

Cégünk, a WORKforce Leasing S&R GmbH több éves szakmai tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaerő közvetítés területén. Vállalatunk egy fiatal, dinamikus és célratörő vállalkozás. Partnereink ismert és elismert középvállalkozások Németország egész területén.

Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben!

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk

KAROSSZÉRIA LAKATOSOKAT

Feladatok
• Karosszéria elemek beépítése és beállítása
• A karosszériagyártásban alkalmazott kötésitechnológiák alkalmazása
• Karosszériafelületi minőségének megítélése
• Karosszériaelemek felület imegmunkálása
• Karosszériaelemek hegesztése

Elvárások
• Karosszérialakatos szakmunkás bizonyítvány
• Karosszérialakatos területén szerzettszakmai tapasztalat
• Precíz, megbízható, motivált munkavégzés
• Csapatszellem
• ALAP SZINTŰ német nyelvtudás

Amit kínálunk

• Határozatlan idejű munkaszerződ és cégünkkel (WORKforce Leasing S&R GmbH)
• Külföldről érkező munkavállalók mielőbbi társadalmi beilleszkedésének támogatása
• Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
• Szálláskeresésében segítséget nyújtunk, a szállásköltségeit a munkavállaló fizeti ( 250 EUR/fő/hó ; a szállás Gotha városában található)
• Betegbiztosítás és társadalombiztosítás teljeskörű ügyintézése, melynek költségei a munkaadót terhelik
• Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld (szabadság és karácsonyi pénz)

Feltételek
• Munkavégzéshelye: Németország, Türingia, Schlotheim
• Munkába állás időpontja: vasárnap: szerződések, papírok kitöltése, aláírása; hétfő: első munkanap)
• Munkaidőbeosztás: hétfőtől péntekig, 40h/hét, teljes munkaidő
• Jövedelmezés: bruttó 10,50 EUR/ óra

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint bizonyítvány fénymásolatait, illetve motivációs levelét még ma!

Ezt kényelmesen megteheti a lent megadott Email címen, postai elérhetőségünkön vagy személyesen.

Megkérnék minden kedves jelentkezőt, hogy amielőtt megkérdezné, esetleg rosszindulatú levelet írna, nézzen utána az interneten, hogy Türingia tartományában mennyi a netto érték. Ezt megtalálják bármelyik Brutto-Netto Rechner oldalán.