Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Autószerelő munkatársat keresünk szakirányú végzettséggel Németországban

Workforce Leasing GmbH

Szakmunka

2018. 07. 11. 09:36

Autószerelő / Kfz.Mechatroniker*

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk autószerelői munkatársakat.

Feladatok:

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Saját autó megléte
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti (265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha, munkavégzés helye: Gotha
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre lehetőség
  • Papírral illetve német nyelvtudással rendelkező autószerelő netto 1350 euró
  • Illetve előkészítő, szakirányú végzettség nem feltétel, netto 1100 euró, de valamennyi német nyelvtudást igényel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!