Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktári munkavégzésre kollégákat keresünk Németországba

Workforce Leasing GmbH

Raktározás, logisztika

2018. 07. 11. 09:40

Lagerlogistik/Raktári munka

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk raktári dolgozókat.

Feladatok:

  • kommissiózás
  • csomagolás
  • áru raktározása
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • fizikai munka végzése
  • precíz, megbízható, motívált munkavégzés
  • csapatszellem
  • német nyelvtudás A2, kommunikációs szint

Amit kínálunk:

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • Szabadságpénz
  • Karácsonypénz(ha több mint fél éve a cég dolgozója)
  • Jövedelmezés: brutto 10,50 EUR/óra+pótlékok, éjszakai pótlék 25%, vasárnapi pótlék 50%

Feltételek:

  • saját autó megléte
  • Munka végzés helye: Erfurt, szállástól 20-25kmre
  • Munkaidő beosztás: teljes munkaidő (3 műszak)hétfőtől péntekig

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!