Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Betanított gyári munka Németországban

Workforce Leasing GmbH

Betanított, fizikai munka

2018. 07. 11. 09:43

Betanított gyári munka

Cégünk, a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk gyári munkásokat.

Feladatok:

  • futószalagmunka, kartonozás, a kartonba a becsomagolt bagettet tenni….
  • válogatás
  • csomagolás
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • gyors,fizikai munka végzése
  • precíz, megbízható, motivált munkavégzés
  • csapatszellem
  • nyelvtudás, saját gépjármű nem feltétel, de előny

Amit kínálunk:

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven, német betegbiztosító, lakásbejelentés, és ha igénylik akkor német bankszámlaszámla
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • Szabadságpénz

Feltételek:

  • Munkavégezés helye: Gebesee
  • Munkaidő beosztás: teljes munkaidő(4 műszakos munkavégzés) – hétköznap mindig 8 órás műszak, hétvégén 12 órás
  • Jövedelmezés: bruttó 9,27 EUR/óra+pótlékok, éjszakai műszakra 25%, vasárnapra 50% pótlék van, ünnepnapokon 100% pótlék

Elérhetőségeink:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelvenés mi felfogjukÖnnelvennitelefonon a kapcsolatot, illetveaz email címreegykibővítettinformációtküldünk.