Külföldi munka

Villanyszerelő szakemberek jelentkezését várjuk Németországba, hosszú távú együttműködésre

Munkavégzés helye: Dél-Németország
Fizetés: Nettó 2500 - 2900 / hónap
2018. 07. 31. 16:16

Társaságunk több mint 350 alkalmazottal, 1996 óta a nürnbergi régió munkaerőpiacának élvonalában.

Villanyszerelő szakemberek jelentkezését várjuk Németországba, hosszú távú együttműködésre!

Feladatok:

Tevékenységi területek:

  • épületek gyenge- és erősáramú villanyszerelési munkái
  • csővezetékek és kábelcsatornák szerelése, kábelhúzás, bekötések
  • kapcsolószekrények építése, bekötése
  • gépek bekötése
  • ipari villanyszerelés

Elvárások:

  • Szükséges a megfelelő szakmai végzettség, tapasztalat és fontos opció a német nyelvtudás (legalább A1)!

Amit kínálunk:

Ajánlatunk:

  • kiemelkedő jövedelem! ca 2500-2900,-EUR nettó (a napidíj összegével együtt)
  • 12 -15,-EUR órabér + túlórapótlék
  • 44,-EUR napidíj a hétvégére is! (összesen heti: 308,-€!)
  • heti előlegfizetés
  • munkabérfizetés pontosan, minden hónap 15-ig
  • karácsonyi- és szabadságpénz
  • német munkaszerződés
  • munkavédelmi ruházatot biztosítunk
  • tiszta, főzési lehetőséggel és internettel ellátott szállások 1, max. 2 fős szobákkal
  • magyarnyelvű munkatársaink állnak a rendelkezésükre

Minden új kollégánknak 250,-EUR „Willkommen“- bonuszt fizetünk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése