0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Betanított gyári munka Németországban alapfokú nyelvtudással

Betanított gyári munkára keresünk Németországba autóipari céghez munkatársakat, német bejelentett munkaviszonnyal és betegbiztosítással.

NINCS közvetítési díj! Szállásban tudunk segíteni.

Ha beszél németül és egy korrekt, megbízható céget keres forduljon hozzánk bizalommal.

Feladatok:

  • alkatrészek komissiózása, szortírozása, szállításra előkészítés

Elvárások:

  • alapfokú német nyelvismeret
  • megbízható munkavégzés és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • német munkaszerződés bejelentéssel, betegbiztosítással
  • versenyképes jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igény esetén szállás biztosítása
  • NINCS munkaközvetítési díj

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk német nyelvű önéletrajzát az alábbi E-mail címre.

Kulcsár Tamás

  • kulcsar@iconnex.eu

iConnex Personaldienstleistungen GmbH