Szakmunka

CNC marós programozó álláslehetőség Németországban kiemelt bérezéssel

Munkavégzés helye: Stockach
2017. 11. 13. 08:50

A Jobcapital Kft. németországi partnercége számára keres kollégákat, CNC marós programozó munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Programozás 3 és 5 tengelyes CNC megmunkálóközpontokon (Heidenhain 426,430,530)
  • Minőségi alkatrészek egyedi gyártása
  • Gyártás utáni ellenőrzés
  • Programkorrekció

Elvárás:

  • Releváns végzettség
  • CNC programozói tapasztalat
  • Többműszakos munkavégzésre való hajlandóság
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (A2-B1)
  • „B” kategóriás jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés (ca. 2200 € nettó/hó)
  • Ingyenes szállás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Stockach (Bodensee mellett)

Jelentkezni lehet a 72/223-223 -as telefonszámon, vagy az allas@jobcapital.hu e-mail címen!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.