0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Bútorszerelés és kiszállítás Németországban nyelvtudással

PIN Personal Gmbh Kft.

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Anzing

Fizetés: Bruttó 10 / Óra

2018. 02. 12. 15:55

Bútorösszeszerelő munkára szakképzett és képesítés nélküli asztalosokat, asztalos munkában jártas munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Bútorszállitás
  • Bútorösszeszerelés, szétszerelés: tervek, rajzok, szóbeli információk alapján
  • Fafelületek kezelése
  • A szükséges munkaeszközök és gépek karbantartása

Elvárások:

  • Szakmai gyakorlat
  • Német nyelvtudás (Minimum A1-A2 szinten)
  • Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
  • Mobilitási/ utazási hajlandóság
  • Jogosítvány – saját gépjármű (a munkába járáshoz)

Amit mi kínálunk:

  • Német bejelentett munkaszerződés határozatlan időre
  • Kezdő 10€ Bruttó/óra + 14€ Nettó napi juttatás
  • Segítségnyújtás az ügyintézések terén
  • Szálláslehetőség (-252,48€/hó – utólag kerül levonásra )
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Anzing, Augsburg – Németország

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az a.sarkany@pin-personal.com emailcímre, bővebb tájékoztatás és további részletekkel kapcsolatban keressük Önöket telefonon.