Szakmunka

CNC gépkezelőket keresünk Stuttgart vonzáskörébe

Munkavégzés helye: Stuttgart
Fizetés: Bruttó 620000 - 0 / Hónap
2018. 03. 23. 08:17

CNC illetve hagyományos forgácsolókat (gépkezelő, marós, esztergályos, programozó) keresünk Stuttgart vonzáskörébe, megbízható, német partnercégeinkhez.

Amit kínálunk:
• Versenyképes kezdő jövedelem (2000 Euró nettótól/170 munkaóránál)
• Elhelyezés egyágyas szobákban (a szállás költsége kb. 400 Euró)
• Németországban hivatalosan bejelentett munka (német nyugdíjjárulék, betegbiztosítás)
• Kedvező munkakörülmények
• Túlórapótlék, műszakpótlék
• Ügyintézés, tanácsadás, magyar nyelven

A munkához elengedhetetlen a szakmai tapasztalat illetve legalább B1-es német nyelvtudás.

A fényképes szakmai önéletrajzokat a bewerbung@tkgmbh.de e-mail címre várjuk, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +49 71 91 3453900 -as számon, munkanapokon 8:00 – 16:00-ig.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.