Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Bútor összeszerelésre és kiszállításra kollégát keresünk Németországban

PIN Personal Gmbh

Szakmunka

2018. 04. 10. 11:28

Bútorösszeszerelő munkára szakképzett és képesítés nélküli asztalosokat, asztalos munkában jártas munkatársakat keresünk.

Feladatok:
• Bútorszállitás
• Bútorösszeszerelés, – szétszerelés: – tervek-, rajzok, – szóbeli információk alapján
• Fafelületek kezelése
• A szükséges munkaeszközök és gépek karbantartása

Elvárások:

• Szakmai gyakorlat
• Német nyelvtudás (Minimum A1-A2 szinten)
• Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
• Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
• Mobilitási/ utazási hajlandóság
• Jogosítvány – saját gépjármű (a munkába járáshoz)

Amit mi kínálunk:

• Német bejelentett munkaszerződés határozatlan időre
• Kezdő 10€ Bruttó/óra + 14€ Nettó napi juttatás
• Segitségnyújtás az ügyintézések terén
• Szálláslehetőség (-252,48€/hó – utólag kerül levonásra )
• Akár azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Anzing,Karlsruhe,Wolfratshausen – Németország

Email: a.sarkany@pin-personal.com