Szállítás, fuvarozás

Autóbuszvezető kollégákat keresünk Németországba D vagy DE kategóriás vezetői engedéllyel

Fizetés: Bruttó 600000 - 650000 / Hónap
2018. 04. 12. 16:19

Egy német, személyszállítással foglalkozó vállalat részére keresünk azonnali kezdéssel, németországi munkavégzésre (országszerte több helyszínre):

AUTÓBUSZVEZETŐKET (15 fő férfi/nő)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • személyszállítás
  • jegyek értékesítése
  • a jármű műszaki és minőségi ellenőrzése

Mit várunk el Öntől?

  • D vagy DE kategóriás vezetői engedély
  • 95-ös kódszámú bejegyzés & járműveztetői kártya megléte előny, de nem kötelező
  • nyitottság több műszakos munkavégzésre
  • erős társalgási szintű német nyelvtudás

Mit kínálunk?

  • állandó munkaviszony
  • vonzó fizetési lehetőség
  • műszakkiegészítő pótlékok – nettó összeg
    (éjszakai munkavégzés: 25%, vasárnapi munkavégzés: 50%, szabadnapos munkavégzés: 100%)
  • teljes szociális biztonság (bejelentett munkaviszony)
  • karácsonyi és üdülési pénz
  • személyes tanácsadás és támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és az előírt követelményeknek megfelel, kérjük, küldje fényképes, német nyelvű önéletrajzát és munkabizonyítványát (Arbeitszeugnis) az alábbi elérhetőségre:

Kapa Brigitta
HR Recruiter
kapa@aide.de

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.