0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Húsipari betanított munkára 1 fő női munkaerőt keresünk Ravensburgba

Flex Metál 2012 Kft.

Betanított, fizikai munka

2018. 05. 16. 10:16

Németországi húsüzembe, keresünk 1 fő női munkaerőt húsipari termékek csomagolására, nem szalagmunka, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• Felvágottak előkészítése, a szeleteléshez.
• Kész termékek ellenőrzésé és rendszerezése.
• Vákuumozó gép melletti segédkezés.
• Higiénia előírások betartása.
• Helyiségek takarítása és tisztán tartása.

Előny:
• Húsiparban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel az állás betöltéséhez.
• Német nyelvtudás szükséges.

Amit kínálunk:
• megbízható, jól szervezett munkahelyet
• hosszú távú munkalehetőséget
• munkafolyamatok betanítását
• jól felszerelt szálláshelyet

Munkavégzés helye:
• Németország, Ravensburg környéke

Jelentkezés, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet a flexmetal.hu@gmail.com email címen.