Azonnali kezdéssel keresünk hegesztő munkatársakat Regensburg és környékén

A Star Personaldienste GmbH egy cégcsoport részeként több mint 15 év tapasztalattal, 42 fiókteleppel és több mint 1000 munkavállóval biztosít szakképzett munkaerőt ügyfeleinek, Önnek pedig stabil, megbízható munkahelyet.

Az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezését:

hegesztő

Feladatok

Amit várunk leendő munkavállalóinktól:

  • szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat,
  • munkahelyi utasítások megértéséhez szükséges mértékű német nyelvtudás

Előnyök

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • saját gépjármű,
  •  németországi munkatapasztalat,
  •  érvényes minősítés (TÜV.)

Amit kínálunk

  •  német bejelentés és biztosítás,
  • hosszútávú foglalkoztatás,
  • tarifaszerződés szerinti béren felüli fizetés,
  • adómentes költségátalány -napidíj/Auslöse- szállásra és utazásra az órabéren felül,
  • fizetés-előleg hetente,
  • fizetett szabadság(24-30 nap/év),
  • túlóra-, éjszakai, vasárnapi és ünnepnapi pótlékok (25-50-100%),

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük, hogy jutassa el mihamarabb részünkre Önéletrajzát.

E-mail: bewerber-hu::at::star-personaldienste::dot::de
Online jelentkezés: https://www.star-personaldienste.de/hu/

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!