Szakmunka

Német nyelvtudással és szakirányú végzettséggel rendelkező villanyszerelőket keresünk Németországba

2018. 06. 14. 16:36

Németországba, Passau környékére keresünk német nyelvtudással és szakirányú végzettséggel rendelkező villanyszerelőket kapcsolószekrények szerelésére, beüzemelésére. Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony!

Feladatok: – Egyedi kapcsolószekrények szerelése kapcsolási rajzok alapján – Kábelcsatornák rögzítése, kábelek behúzása, vezetékezés, biztosítékok és vezérlők bekötése, beüzemelés.

Elvárások: – Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2) – Szakirányú végzettség – Rajzismeret – Önálló és precíz munkavégzés – B kategóriás jogosítvány – Saját gépjármű

Előnyt jelent:
Hidraulika és pneumatika ismeret
SPS/PLC vezérlések ismerete

Amit kínálunk: – Németországban bejelentett munkaviszony – Igényes szállás a munkahely közelében – Bruttó 13-14 Euró/óra + távolléti díj (Auslöse) – Hosszú távú munkalehetőség – Folyamatos kapcsolattartás német-magyar tanácsadóinkkal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: – Német nyelvű, fényképes önéletrajz (Europass) – Szakmai bizonyítvány másolata

Jelentkezési anyagát a következő e-mail címre várjuk: loffler@workinvest.eu

Kapcsolat:
Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között készséggel állunk rendelkezésére a következő telefonszámokon: +36 72 953 199 vagy +36 30 237 93 85.

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási számunk: 4219-1/2011-5400, Adószámunk: 23365056-2-02

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése