Szakmunka

Szakmai végzettséggel és munkatapasztalattal rendelkező hegesztőnek álláslehetőség Németországban

2018. 06. 14. 16:40

Profi csőszerelő vagy Awi Hegesztő vagy és szívesen próbálnád ki magad külföldi terepen?

Akkor köztünk a helyed!
Plusz keresünk még 2 fő Vorarbeiter ( 17-20 /óra )

Mi a Bs montage kft.-nél a legjobbakat keressük, hogy a hazai és Európai Uniós piac fejlődő építőiparához szükséges épületgépészeti kapacitásokat magas kvalifikáltságú magyar munkaerővel biztosítsuk.

Kezdés: Június 11-18
25541 Brunsbüttel, Németország
1 éves fix munka! (Új gyár épül 0-ról)

Feladataid lesznek:

  • Épületgépészeti kivitelezési munkálatok elvégzése nagyobb építkezéseken (csővezetékek, vezetékhálózatok építése, összeszerelése; csövek pozícióba helyezése)
  • Változó falvasagságú és méretű Szénacél/Saválló Csövek hegesztés (röntgenel elenőrzőtt)

Komplett csapatok jelentkezését is várjuk!

Mit kínálunk mi?

  • munkakezdést akár azonnal,
  • 12-16 órabér! Kezdő fizetés min.: 1.000.000 Ft!!
  • Előrre lépési lehetőség!!!
  • Egy éves munkaszerződést!
  • magyarországi bejelentést, A1
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • szállás biztosítását,
  • utazás, munkába járás biztosítását
  • profi csapatot, akik Magyarországról támogatják a külföldi mindennapjaid gördülékenységét.

Mit várunk el?

  • hogy rendelkezz végzettséggel és szakmai tapasztalattal,
  • legyél megbízható,
  • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,
  • érts a műszaki rajzokhoz.
  • Izometria!
  • Awi hegesztőknél röntgenel elenőrzött varratok!

Előnyők:

  • VCA vagy SCC vizsga
  • Karima szerelő vizsga flansch schule
  • Minősítések
  • Külföldön szerzett munka tapasztalat
  • Nyelv ismerete!
  • B kategóriás jogosítvány / saját autó!

Várjuk fényképes önéletrajzukat az alábbi e-mail címre!
Vagy hívjanak az alábbi telefonszámon !
telefonon: +36307518899
e-mailben: b.vachaja@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése