0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Tapasztalattal rendelkező víz- gáz- fűtésszerelő álláslehetőség Németországban

Thermotech Hungária Kft.

Szakmunka

2018. 06. 14. 17:04

Cégünk fő tevékenysége: németországi szállodák víz-csatorna-, illetve fűtés-hűtési rendszereinek kiépítése.

Feladatok:

  • Szállodai vizes blokkok hideg-melegvízzel való ellátása, szennyvízelvezetése, törölközőszárító fűtési vezeték kiépítése
  • Szállodai szobák 4 csöves mennyezeti Fancoil rendszerének kiépítése, illetve kondenzátelvezetése
  • Szerelés a strangonkban és az álmennyezetben történik a Geberit presszes rendszerrel

Elvárások:

  • Egyedül is dolgozni tudó, tapasztalt szakembereket keresünk hosszabb távú munkavégzésre!

Előny:

  • Szakmai tapasztalat, csapattal való együttműködés.

Amit biztosítunk:

  • kiutazási költséget (céges autókkal Budapestről)
  • külföldi munkába járási költséget
  • külföldi szállási költséget (4-5 főre lakást biztosítunk)
  • havonta hazajárási költséget

Fizetés: Négy ledolgozott hét után nettó: 1700-1800 Eur

Jelentkezés további információkat a munkával kapcsolatban a következő elérhetőségeken tudunk adni:
attila.toth@thermotech-kft.com
telelefonszám: 0036-309965951