Szállítás, fuvarozás

Buszsofőr munka Németországban, szállással

Munkavégzés helye: Stuttgart, München, Frankfurt
Fizetés: Nettó 1900 - 0 / hónap
2018. 08. 30. 13:30

Németországi munkavégzésre, német bejelentéssel munkavállalókat keresünk neves partnereink részére akár azonnali kezdéssel:

Buszsofőr vonaljáratokra

Bajorország: München
Baden-Württemberg: Stuttgart
Hessen: Frankfurt am Main

Kapcsolat: +36-70-677-7216

Szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzot, a képesítéseket alátámasztó dokumentumok fénymásolatát kérjük az alábbi email címre küldeni:

geza.tofalvi@ubt-gmbh.de
Rheinland-Pfalz: Mainz

Feladatok:

  • Felelősségteljes személyszállítás - helyi, helyközi vonaljáratokon
  • Jegyárusitás és adott esetben az utasok felvilágosítása
  • A megbízás lelkiismeretes ellátása vigyázva az átvett járműre is. A jármű ellenőrzése minden út előtt

Elvárások:

  • A német nyelv tárgyalóképes ismerete A2-B2 szint (telefonbeszélgetés alkalmával tesztelésre kerül)
  • Érvényes vezetői engedély: D kategória
  • Személyszállítási jogosultság (95-ös közösségi kód)

Kérjük, csak akkor jelentkezzen, ha rendelkezik a megjelölt szintű német nyelvtudással. Azokat az álláspályázatokat, ahol nincs meg az elvárt nyelvismeret nem áll módunkban feldolgozni, és ilyen esetben a megküldött dokumentumokat automatikusan töröljük.

Kérjük, jelentkezésében kifejezetten adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során. Sikertelen álláspályázat esetén a megküldött dokumentumokat haladéktalanul töröljük.

Amit kínálunk:

  • Német munkaszerződés teljes munkaidővel
  • Fizetés nettó 1.900 + szállás biztosítva
  • Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
  • Fizetett szabadság
  • Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
  • Segítségnyújtás a beilleszkedési folyamat minden szakaszában, szakmai támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése