Raktározás, logisztika

Raktári - targoncavezető munka Németországban A2 német/vagy orosz nyelvtudással

2018. 10. 03. 09:28

Raktári munka

Cégünk,  a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából Németországba (Heilsbronn) keresünk targoncavezetőket!

Feladatok:

  • kommissiózás
  • csomagolás
  • áru raktározása
  • munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • fizikai munka végzése, 2 műszakos rendszer
  • precíz, megbízható, motívált munkavégzés
  • csapatszellem
  • saját autó megléte előny
  • A2 német/vagy orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(300EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye (Nürnbergkörnyéke)Heilsbronn, a szállás a munkahelytől 900 m-re található
  • Szabadságpénz
  • Jövedelmezés: Csomagoló, raktáros: brutto 10,75 EUR/óra

Targoncavezető:    brutto 11,45 EUR/óra

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelvenés mi felfogjuk Önnel venni mindenképp telefonon a kapcsolatot!

Elérhetőségeink:

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva lehet jelentkezni.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése