Mag hegesztő munkakörben álláslehetőség Németországban

Workforce Leasing GmbH

2018. 10. 30.

MAG HEGESZTŐ

Feladatok
• Hegesztési feladatok elvégzése, a megadott irányelvek és előírások szerint, műszaki rajz alapján
• Ellenőrzési és további szakma specifikus feladatok elvégzése

Elvárások
• MAG AWI hegesztői, géplakatos, szerkezetlakatos, lakatos hegesztői végzettség
• Biztos műszaki rajz olvasási ismeretek
• Szakmai rugalmasság szükséges a feladatok sokszínűségéből adódóan
• A fémépítés, fémmegmunkálás területén szerzett szakmai tapasztalat
• Precíz, megbízható munkavégzés
• német nyelvtudás B1
• Utazási hajlandóság Saját Autoval

Amit kínálunk
• 13,50 brutto/óra
• Azonnali munkaszerződés cégünkkel (WORKforce Leasing S&R GmbH)
• Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás
• szállás biztosítására, önköltségen, 265 euro/hó, bérből levont összeg
• Betegbiztosítás és társadalom biztosítás teljeskörű ügyintézése, melynek költségei a munkaadót terhelik
• Magyar nyelvű tanácsadás akár személyesen is; bármilyen témában felmerülő kérdés, igényesetén

Munkavégzés helye: Németország, Gotha területe

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!

Információk az állásról