Villanyszerelő munkalehetőség Németországban

Workforce Leasing GmbH

2018. 11. 09.

Villanyszerelő

Feladatok:

  •  Villamosságtechnikaifeladatok, szerelésimunkálatokelvégzése
  • Komplex hibakeresésiéshibaelhárításifeladatokelvégzése
  • Azügyfelekteljeskörűszakmaitámogatása, felvilágosítása
  • További, a szakmáhozkapcsolódófeladatokelvégzése-változatoséskihívásokkaltelimunkakör

Elvárások:

  • Elektronikaiműszerész, villanyszerelő, biztonságtechnikaivégzettség
  • Szakmaitapasztalatelőny, de pályakezdőkjelentkezésétisszívesenvárjuk
  • Precíz, megbízható, motiváltmunkavégzés
  • Csapatszellem
  • németnyelvtudás B1

Amit kínálunk:

  • Azonnalimunkaszerződéscégünkkel (WORKforce Leasing S&R GmbH)
  •  Urlaubsgeld (szabadság)
  • teljesmunkaidősfoglalkoztatás
  • brutto 12,50EU/óra
  • szállás ingyenes

Feltételek:

  • Elektronikaiműszerész, villanyszerelő, biztonságtechnikaivégzettség; szakmunkásbizonyítvány
  • Munkavégzéshelye: Németország, Gotha
  • Munkábaállásidőpontja: azonnalimunkakezdés
  • Munkaidőbeosztás:  40h/hét, teljesmunkaidő

Küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint bizonyítvány fénymásolatait, még ma!

ELÉRHETŐSÉGEINK:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • WORKforce Leasing S&R GmbH - 99867 Gotha, Erfurter Landstraße 5.

Információk az állásról