Németországban okleveles (OKJ) végzettséggel rendelkező ápoló munkatársat keresünk

Workforce Leasing GmbH

2018. 11. 27.

OKLEVELES (OKJ) VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ ÁPOLÓKAT (BETEGÁPOLÓ NŐVÉR, EGÉSZSÉGÜGYI ÁPOLÓ)

Feladatok

  • Ápolási feladatok teljes körű ellátása
  • Esetenként mozgáskorlátozott betegellátása
  • Szubkutáninjekció beadása
  • Gyógyszerek adagolása, beadása
  • Öltözködésnél való segítségnyújtás
  • Orvos által előírt kezelésbetartása

Elvárások

  • Empatikus hozzáállás, szociális beállítottság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • OKJ okleveles ápolói végzettség – lehetséges további végzettség, mint betegápolónővér, egészségügyi ápoló
  • A2-B1 típusú német nyelvtudás) * Döntéshozó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés cégünkkel (WORKforce Leasing S&R GmbH)
  • Külföldről érkező munkavállalók mielőbbi társadalmi beilleszkedésének támogatása
  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás
  • Kezdeti időszakban lehetőség szállásbiztosítására
  • Betegbiztosítás és társadalombiztosítás teljes körű ügyintézése, melynek költségei a munkaadót terhelik
  • Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld (szabadság és karácsonyi pénz)
  • Magyar nyelvű tanácsadás akár személyesen is; bármilyen témában felmerülőkérdés, igényesetén

Feltételek

  • OKJ okleveles ápolói végzettség) – lehetséges további végzettség, mint betegápolónővér, egészségügyi ápoló

  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye: Németország
  • Munkába állás időpontja: azonnal
  • Jövedelmezés: Bércsoport jövedelem szerinti besorolása – EG4 (Entlohngruppe 4); brutto 13,50 euró/óra – az órabér azonban végzettségtő lfüggően emelkedik

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!