Raktári munkára Németországba munkavállalókat keresünk

Workforce Leasing GmbH

2018. 11. 27.

Raktári munka

Cégünk,  a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.

Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk raktári dolgozókat.

Feladatok:

  • kommissiózás, villástargoncával való közös munka
  • csomagolás
  • áru raktározása
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • fizikai munka végzése
  • precíz, gyors, megbízható, motívált munkavégzés
  • csapatszellem
  • saját autó illetve német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Közvetítői díj: NINCS
  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven(lakásbejelentés, betegbiztosítás, bankszámlanyitás)
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti(265EUR/hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • Szabadságpénz
  • Jövedelmezés: brutto 9,27 EUR/óra+0,13 EUR/óra pótlék+éjszakai pótlék 25%,
  • Munka végézés helye Gotha környéke, Türingia, Németország, szállástól körülbelül 18 kmre, munkábajárás lehetséges a céges busszal, aminek költségét utólag a bérből vonják le, természetesen saját autóval is lehet munkába menni

Munkaidő beosztás: teljes munkaidő (3 müszakos munkavégzés)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!

Elérhetőségeink:

  • "Jelentkezem" gomb
  • Facebook oldal: Bea Workforce Leasing

Információk az állásról