Villanyszerelő munkalehetőség Németországban

Workforce Leasing GmbH

2019. 07. 19.

Villanyszerelő

Feladatok:

  •  Villamosságtechnikai feladatok, szerelési munkálatok elvégzése
  • Komplex hibakeresési és hibaelhárítási feladatok elvégzése
  • Az ügyfelek teljeskörű szakmai támogatása, felvilágosítása
  • További, a szakmához kapcsolódó feladatok elvégzése-változatos és kihívásokkal teli munkakör

Elvárások:

  • Elektronikaiműszerész, villanyszerelő, biztonságtechnikai végzettség
  • Szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
  • Precíz, megbízható, motiváltmunkavégzés
  • Csapatszellem
  • német nyelvtudás B1

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkaszerződés cégünkkel (WORKforce Leasing S&R GmbH)
  • Urlaubsgeld (szabadság)
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • brutto 14 EU/óra
  • szállás ingyenes

Feltételek:

  • Elektronikaiműszerész, villanyszerelő, biztonságtechnikai végzettség; szakmunkás bizonyítvány
  • Munkavégzés helye: Németország, Gotha
  • Munkábaállás időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidőbeosztás:  40h/hét, teljesmunkaidő

Küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint bizonyítvány fénymásolatait, még ma!

ELÉRHETŐSÉGEINK:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • WORKforce Leasing S&R GmbH - 99867 Gotha, Erfurter Landstraße 5.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos