Minőségellenőrzésre keresünk munkavállalókat Németországba

Workforce Leasing GmbH

2019. 07. 19.

Minőségellenőrzés

Cégünk, a Workforce Leasing S&R GmbH több éves tapasztalattal tevékenykedik sikeresen Németországban a munkaközvetítés területén. Szakértelmünkkel szívesen segítjük és támogatjuk Önt a sikeres munkakeresésben.
Ügyfelünk megbízásából a lehető leghamarabbi munkakezdéssel Németországba keresünk kisebb alkatrészek ellenőrzésére motívált dolgozókat.

Feladatok:

  • kisebb alkatrészek ellenőrzése
  • hibák észrevétele, feljegyzése
  • nyomtatványok kitöltése

Elvárások:

  • precíz, megbízható, motivált munkavégzés
  • német nyelvtudás, minimum B1
  • saját autó megléte előny

Amit kínálunk:

  • Hivatalos ügyek intézésében segítségnyújtás magyar nyelven
  • Szállást biztosítunk, a költségeit a munkavállaló fizeti (265 EUR /hó/fő), fizetésből levont összeg, szállás helye Gotha
  • Szabadságpénz
  • Karácsonypénz(ha több mint fél éve a cég dolgozója)
  • Könnyű, fizikailag nem megterhelő munka végzése

Feltételek:

  • Munkavégézés helye Gotha és környékén, Türingia, Németország
  • Munkakezdés időpontja: azonnal

Munkaidő beosztás: teljes munkaidő (3 műszakos munkavégzés)

Jövedelmezés: bruttó 9,50 EUR /óra+pótlékok

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és a fent megadott feltételeknek megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!

Elérhetőségeink:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos